Moste

Šolsko knjižnico v Mostah v času pouka obiskujejo učenci OŠ Komenda Moste od 1. do 4. razreda. Pred epidemijo so v šolski knjižnici brali, brskali po knjigah in si jih izposojali.

Po 1. valu epidemije je šolska knjižnica postala delovni prostor knjižničarke in skladišče za knjige, ki jih je knjižničarka Janja prinašala v matične učilnice in jih izposojala učencem.

Sedaj, v 2. valu epidemije, prostor šolske knjižnice sameva, saj pouk poteka na daljavo. Lahko obiščete uradno spletno stran šolske knjižnice, kjer je polno zanimivih informacij. Zdaj se ji je pridružila še njena zabavnejša podstran, ki ste jo pravkar obiskali. Poiščite in rešite zanimive naloge, ki vam jih pripravlja šolska knjižničarka Andreja.

(Visited 144 times, 1 visits today)