Komenda

Šolsko knjižnico v Komendi v času pouka obiskujejo učenci OŠ Komenda Moste od 5. do 9. razreda. Pred epidemijo so v šolski knjižnici brali, brskali po knjigah in si jih izposojali, v čitalnici so delali domače naloge, se pripravljali na govorne nastope ali pa samo (tiho) klepetali.

Po 1. valu epidemije je šolska knjižnica postala delovni prostor knjižničarke Andreje in skladišče za knjige, ki so jih učenci naročali preko maila ali preko učiteljic, knjižničarka pa jim je naročene in izposojene knjige prinašala v matične učilnice.

Sedaj, v 2. valu epidemije, se iz šolske knjižnice vsak ponedeljek opravlja izposoja na daljavo, ostale dni pa knjižnica deluje samo virtualno preko svoje uradne spletne strani. Decembra 2020 se ji je pridružila še njena zabavnejša podstran, ki ste jo pravkar obiskali. Učenci, poiščite in rešite interaktivne naloge, ki vam jih pripravlja šolska knjižničarka Andreja.

(Visited 163 times, 1 visits today)